2 kolejka!! porażka w Tenczynie.

W sobotę Nasza Drużyna podejmowała na wyjeździe Ekipę Topór Tenczyn. Po zaciętej walce i niezłym meczu w Naszym wykonaniu zwłaszcza w pierwszej połowie przegraliśmy ten mecz 3:1. Gracze Lubomiru dobrze rozpoczęli pierwszą połowę spotkania, dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce i potrafiliśmy ją dokładnie rozegrać po ziemi. Dobrze także pracowaliśmy w obronie i Gospodarze nie zagrażali poważnie Naszej bramce. W 30min Marek Łacny wykonywał rzut rożny, dobrze bita piłka i najwyżej w polu karnym wyskakuje Łukasz Rokosz i zdobywa bramkę głową. Gracze z Tenczyna od razu chcieli ruszyć do odrabiana strat, ale nie mieli pomysłu jak to zrobić. 10min po strzeleniu bramki w środku boiska piłkę stracił Łacny, Tenczyn ruszył z kontrą i zdobył wyrównującą bramkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie mieliśmy dwie świetne sytuacje na objecie prowadzenia najpierw w słupek przy próbie lobowania bramkarza trafił Pudlik, a następnie strzał Piotrka Dybła udało się bramkarzowi gospodarzy przenieść nad poprzeczkę. Nie wykorzystane sytuację się zemściły i to Gospodarze zdobyli bramkę na 2:1. Po stracie piłki w środku pola przez Michała Płachtę, Zawodnik Toporu oddał strzał zza pola karnego a piłka zatrzepotała w okienku Naszej bramki. Mimo usilnych prób Naszych Zawodników na wyrównanie nie udało się Nam zdobyć bramki a w końcówce nadzialiśmy się na jedna z kontr Gospodarzy, którzy przypieczętowali wygraną 3:1. A już w najbliższą niedzielę rozegramy kolejny mecz, tym razem przeciwnikiem Naszej Drużyny będzie rywal dobrze nam znany z rywalizacji w ostatnich latach LKS Trzebunia.