3 pkt w pojedynku ze Stawem !!!

W minioną środę Drużyna Naszych Seniorów podejmowała w zaległym meczu Ekipę Stawu Polanki. Mecz Zakończył się wynikiem 3:2 dla Naszych Zawodników. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Lubomiru. Od początku Goście przejęli inicjatywę na boisku i w 10min objęli prowadzenie. Bramkę strzałem z rzutu wolnego zdobył Michał Latoń. 10min później zdobyliśmy drugą bramkę. Tomek Załubski wrzucił piłkę z autu w pole karne gdzie najlepiej zachował się Mateusz Rokosz i strzałem pod poprzeczkę podwyższył wynik meczu. Gospodarze skupiali się głównie na obronie i wykopywaniem piłki jak najdalej od swojej bramki. Po dwóch takich wykopach udało im się doprowadzić do wyrównania. W drugiej połowie Nasi Zawodnicy wyszli zmotywowani i nastawieni tylko na zwycięstwo. Gospodarze rozpaczliwie się bronili i nie przebierali w środkach. Nasi Zawodnicy próbowali zdobyć bramki z akcji, z rzutów rożnych i licznych rzutów wolnych, ale nic nam nie chciało wpaść. Na 2min przed końcem meczu kolejna akcja Naszego Zespołu z boku piłkę wrzuca Damian Pazdur, obrońca Stawu zagrywa piłkę ręką i rzut karny. Pewnym wykonawcą "jedynastki" był Michał Latoń i wygrywamy 3:2. Dziękujemy Kibicom za wsparcie i wszystkim Zawodnikom za walkę do końca, cieszą kolejne 3pkt zwłaszcza że sezon pomału zbliża się ku końcowi a Nasza Drużyna dalej walczy o awans do A klasy !!

Szczegóły meczu : http://lubomirwisniowa.futbolowo.pl/game/428116/staw-polanka-vs-lubomir-wisniowa