3 pkt z Sokołem !!!

W minioną sobotę Drużyna Seniorów Naszego Klubu rozpoczęła rundę rewanżową B-klasy. Przeciwnikiem Naszego Zespołu był Sokół Borzęta. Mecz zakończył się pewną wygraną Naszego Zespołu 4-0. Od samego początku Gracze Lubomiru narzucili przeciwnikowi swój styl gry. Podopieczni Marka Barzyka stwarzali sobie wiele sytuacji, ale byli nieskuteczni aż do 20min meczu. Po rzucie rożnym dla Lubomiru piłkę z pola karnego wybili Zawodnicy z Borzęty, piłkę przejął Mateusz Płachta i przekazał ją do swojego brata Michała ten świetnym podaniem za linie obrony uruchomił Latonia, który ograł jeszcze jednego Zawodnika i uderzył mocno pod poprzeczkę bramki przeciwników 1:0 !! 10 minut później świetnym prostopadłym podaniem do Piotrka Dybła popisał się Nasz Kapitan Łukasz Rokosz, a Piotrek bez problemu wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem 2:0 !!! W 30min Łukasz Płachta zagrywał piłkę z piątki jego starszy brat Michał wygrał pojedynek główkowy z rywalem i zgrał piłkę głową do Piotrka Dybła a ten fantastycznym podaniem z pierwszej piłki wypuścił sam na sam Mateusza Rokosza, który nie zmarnował tej sytuacji 3:0!!! W pierwszej połowie gracze Sokoła tylko dwa razy zagrozili Naszej bramce, ale czujny w bramce był Łukasz Płachta i oba strzały pewnie wybronił. Do przerwy 3:0. Druga połowa nie przyniosła zmiany obrazu gry, Lubomir Wiśniowa kontrolował mecz i stwarzał kolejne dobre sytuacje lecz brakowało skuteczności, trzeba także wyróżnić postawę bramkarza gospodarzy, który miał dużo pracy i niejednokrotnie ratował swój Zespół przed utratą gola. Na kolejną bramkę trzeba było czekać aż do 80min wtedy to Debiutujący w Naszej Drużynie Daniel Cienkosz zdobył swoją pierwszą bramkę w Naszych barwach pokonując bramkarza z najbliższej odległości. Podsumowując Nasza Drużyna zagrała dobry mecz, cieszy fakt że nie straciliśmy bramki. Wynik mógł być znacznie wyższy, ponieważ stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Nasi Zawodnicy bardzo dobrze rozpoczęli rundę rewanżową i potwierdzili, że chcą walczyć o awans do A-klasy. Już w niedzielę bardzo ważny mecz z Górkami Myślenice.