3 punkty !!!

W niedzielę 30.08.2015r Nasz zespół pokonał Rabę II Dobczyce 3-0. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, ale zabrakło trochę skuteczności. Drużyna Lubomiu rozpoczęła mecz z nastawieniem zdobycia pierwszych 3 pkt w tym sezonie i od początku narzuciła rywalom swój styl gry. Jedyną wartą odnotowania sytuacja gości w tym meczu miała miejsce około 20min gdy mocny strzał z woleja napastnika Raby w świetnym stylu obronił debiutujący w Naszej Drużynie Bramkarz Andrzej Szklarz. Następnie po bardzo ładnej zespołowej akcji Łukasz Rokosz dośrodkował w pole karne, strzał głową oddał Dybeł, ale świetną interwencją popisał się bramkarz Gości, piłka jednak spadła pod nogi Pazdura, który zagrał ją do "Synka", a ten nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem jej w pustej bramce. Druga bramka padła 10minut później. Dobry przerzut Łukasza Płachty do Rokosza, ten z pierwszej piłki zgrywa ją do Dybła, który sprytnie przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem i mamy 2-0 do przerwy. Wiśniowa jeszcze w pierwszej połowie stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, ale zabrakło dobrego wykończenia. Po przerwie Gospodarzę kontynuowali grę z pierwszej połowy i pod bramkę Raby nadciągały kolejne ataki. Bramka na 3-0 to szybki kontratak naszej drużyny, Michał Płachta zagrał piłkę na skrzydło do Pazdura, który ograł obrońcę i pognał w kierunku bramki Gości, będąc już w polu karnym Damian zamarkował strzał i dograł piłkę do Mateusza Rokosza, który tej sytuacji nie zmarnował. Do końca meczu po mimo licznych okazji Lubomiru piłka nie wpadła już do bramki. Zawodnicy Raby nie potrafili wygrać na boisku więc chcieli wygrać poza nim i zgłosili sędziemu chęć sprawdzenia drużyny gospodarzy. Po meczu Każdy z graczy podchodził do sędziego z dowodem osobistym i wyszło, że wszystko jest w porządku i gracze z Wiśniowej mogą się cieszyć pierwszym zwycięstwem w B klasie. Następny mecz już w niedzielę, a przeciwnikiem Naszej Drużyny będzie Beskid Tokarnia. Mecz dwójki beniaminków zapowiada się bardzo ciekawie i już dziś zapraszamy na niego wszystkich kibiców.