Górki pokonane !!!!

Niezwykła atmosfera panowała dzisiaj w Raciechowicach, kibice obu drużyn spisali się na medal dopingując zawodników do ostatniej sekundy meczu.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obydwie drużyny miały okazje do strzelenie bramki, lecz jednak goście wykorzystali błąd krycia i łatwo straciliśmy 1 bramkę.
Druga połowa była już pod dyktando Lubomiru, cały czas nacieraliśmy przeciwników którym ciężko było opuścić własną połowę. Na wynik 1:1 z rzutu wolnego popisał się świetną bramką Latoń M. gdzie nie pozostawił żadnych szans bramkarzowi gości na wybicie piłki! Wynik na 2:1 przypieczętował Rokosz M. znajdując się tam gdzie powinien znajdować się rasowy napastnik , wygrywając pozycję i wykorzystując podanie z bocznego sektora. Bardzo nerwowa końcówka, goście próbowali nacierać lecz świetnie zmobilizowana obrona nie przepuszczała nikogo przez swoje sieci.
I takim oto sposobem zbliżamy się małymi kroczkami do wymarzonego awansu!!!!