Kolejny remis !!! z 2:0 na 3:3 !!!

W minioną sobotę, pojechaliśmy na mecz A Klasy Myślenickiej do Dziekanowic. Spotkanie z miejscową Dziecanovią zakończyło się wynikiem 3:3. Mecz rozpoczął się dla nas fatalnie już po 15min po prostych błędach przegrywaliśmy 2:0, ale nie poddaliśmy. Około 25min Przemek Dominik wykonywał rzut wolny, zagrał piłkę na 16m do Michała Latonia, którego strzał obronił bramkarz Gospodarzy, pierwszą dobitkę zablokował obrońcą, ale druga Adriana Pudlika znalazła już drogę do siatki. Druga bramka dla Naszego Zespołu padła 10min później, lewą stroną ładnie pociągnął Darek Łacny, minął obrońcę i posłał świetne dośrodkowanie prosto na głowę Adriana Pudlika, który wyrównał stan meczu i zdobył swoją drugą bramkę. Do przerwy stworzyliśmy jeszcze parę dobrych sytuacji, ale wynik nie uległ zmianie. Zaraz na początku drugiej połowy ruszyliśmy do ataku, Tomek Załubski otrzymał piłkę na połowie przeciwniki i bardzo dobrym podaniem uruchomił Darka Łacnego, ten zagrał wzdłuż pola karnego, a piłkę wślizgiem zaatakował Marek Łacny lecz piłka minęła bramkę. Gdy wydawało się, że opanowaliśmy mecz zdarzyła się nam strata piłki na 35m, a Zawodnik Gospodarzy popisał się kapitalnym lobem i Łukasz Płachta musiał wyciągać piłkę z bramki. Próbowaliśmy jednak dalej sobie stwarzać sytuację, około 75min piłkę we własnym polu karnym dotknął ręką Zawodnik Dziecanovi a Sędzia wskazał na 11m. Do piłki podszedł Michał Płachta i pewnym strzałem umieścił ją w bramce. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie choć obie Drużyny miały szanse na zwycięstwo. Między innymi piłkę z linii bramkowej po interwencji Łukasza Płachty wybijał Michał Latoń.