Nowe twarze w Naszej Drużynie.

Podczas krótkiej przerwy pomiędzy zakończeniem sezonu B klasy a rozpoczęciem rozgrywek A klasy w Naszej Drużynie nie nastąpiła jakaś wielka rewolucja kadrowa. Nowym Zawodnikiem w Naszej Kadrze jest Przemek Dominik, który może występować na pozycji skrzydłowego. Do składu po przerwie spowodowaną kontuzją wraca Rafał Sambor oraz Darek Łacny, który również nie występował w tam tej rundzie w Naszej Drużynie. Po długich negocjacjach Klub dogadał się także w sprawie przejścia do Naszej Drużyny Mateusza Płachty z Jordanu Zakliczyn, który był w tam tym sezonie wypożyczony do Naszej drużyny. Do kadry seniorów zostaną włączeni także gracze z juniorów, Mateusz Nieckula oraz Konrad Stalmach, którzy ciężko pracują na treningach aby dostać szansę na grę w Seniorskiej Drużynie.