Ostatni sprawdzian !!!! Zaliczony !!!

Wczoraj Nasza Drużyna rozegrała ostatni mecz kontrolny. Przeciwnikiem Naszej Drużyny był Zenit Kasinka Mała. Drużyna z Kasinki występuje w A-klasie Limanowskiej gdzie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla Naszego Zespołu. Bramki zdobyli 2x Piotr Dybeł, 2x Mateusz Rokosz i po jednej Łukasz Rokosz, Michał Latoń oraz Tomek Załubski. Ten mecz był ostatnim sparingiem przed rozpoczęciem rozgrywek B-klasy. Ligę zaczynamy już w najbliższą sobotę meczem z Sokołem Borzętą w Myślenicach o godzinie 16:00 serdecznie wszystkich zapraszamy!!

Skład: Ł.Płachta(45' A. Szklarz)- T.Załubski, M.Latoń, P.Śmigla, M.Murzyn(65' M.Nieckula)- D.Cienkosz, Mi.Płachta, Ł.Rokosz, A.Pudlik- M.Rokosz, P.Dybeł.