Pierwszy mecz w A Klasie na remis!!!!

W minioną sobotę podejmowaliśmy w Raciechowicach drużynę Skalnik Trzemeśnia.
Mecz od samego początku wskazywał, że szanse są 50 na 50 i tak też graliśmy spokojnie i do przodu, zaowocowało to bramką dla nas jeszcze przed przerwą. Na drugą połowę wyszliśmy za bardzo wyluzowani i pewni tego, że zwycięstwo mamy jak na dłoni i rywal wykorzystał naszą nieuwagę i szybko po naszych błędach strzelili nam dwie bramki. Nie daliśmy za wygraną, ostatnie 20 min atakowaliśmy zdecydowanie i agresywnie, Skalnik momentami nie miał nic do powiedzenia lecz nie przynosiło to bramki. Na kilka min przed końcem udało się jednak strzelić bramkę na 2:2. Radość nie trwała długo, gdyż jeszcze przed końcem dwóch naszych zawodników obejrzało czerwoną kartkę. Zamurowaliśmy bramkę, kończąc w 9ciu i remisując pierwszy mecz nowego długiego sezonu.