Podział punktów w Tokarni !!!

W 6 kolejne mierzyliśmy się z Beskidem Tokarnia. Wyjazd do Tokarni zaowocował przywiezieniem 1pkt z boiska Gospodarzy. Obie Drużyny znają się bardzo dobrze ponieważ rywalizują ze sobą już od C Klasy. Pierwsza połowa nie przyniosła wielu emocji Gracze Lubomiru starali się rozgrywać piłkę ale robili to momentami zbyt wolno lub niedokładnie a Zawodnicy Gospodarzy czekali na swoje szanse z kontry. Po właśnie jednej z kontr straciliśmy bramkę na 1:0 gdy napastnik gospodarzy wyszedł sam na sam z Naszym Bramkarzem i pewnie wpakował piłkę do bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie Nasza gra się poprawiła lepiej rozgrywaliśmy piłkę nie mieliśmy tak licznych strat i zaczęliśmy stwarzać zagrożenie pod bramką rywali. Po jednej z Naszych akcji dobrze w polu karnym znalazł się Mateusz Rokosz, ale jego strzał instynktownie obronił Bramkarz Beskidu. Około 75min Gracze z Tokarni musieli radzić sobie w dziesiątkę gdy ich obrońca wyleciał z boiska za faul, za który obejrzał drugą żółtą kartkę. Lubomir przycisnął i 10minut później wyrównał stan meczu. W zamieszaniu pod bramką piłka odbiła się od słupka a następnie od Bramkarza Drużyny Gospodarzy i wpadła do bramki. 1:1. Blisko prowadzenia Gracze Lubomiru byli 5 minut później gdy po rzucie wolnym główkował Michał Latoń lecz jego strzał obronił Bramkarz Tokarnii. Należy pamiętać, że Beskid w końcówce dwa razy groźnie nas skontrował i napastnicy Gospodarzy dwa razy w tych sytuacjach znaleźli sie sam na sam z Naszym Bramkarzem lecz Łukasz Płachta dwa razy kapitalnie interweniował w tych sytuacjach.