Porażka w Zakliczynie.

W meczu 10 kolejki zagraliśmy mecz wyjazdowy z Jordanem Zakliczyn. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Gospodarzy. Zaczęliśmy mecz całkiem dobrze, potrafiliśmy sie utrzymać przy piłce i wynikła z tego sytuacja sam na sam z Bramkarzem Zakliczyna, który jednak dobrze interweniował. Straciliśmy jednak bramkę znów po rzucie rożnym i po tej bramce Jordan nabrał wiatru w żagle a my stanęliśmy w miejscu. Do przerwy przegrywaliśmy 2:0. Po przerwie zaczęliśmy grać nieco lepiej czego efektem była bramka kontaktowa Łukasza Rokosza po podaniu Pudlika. Gracze z Zakliczyna jednak szybko odpowiedzieli na to zagranie trzecią bramką. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, choć stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, a Jordan groźnie nas kontrował. Sytuacja w tabeli zaczyna wyglądać źle i w kolejnych meczach musimy powalczyć o punkty w następnej kolejce zmierzymy się w Raciechowicach z liderem tabeli, Zielonka Wrząsowice.