Porażka z Beskidem.

Wynikiem 4-1 dla Beskidu zakończył się wczorajszy mecz Naszych Seniorów. Wynik wskazywać może, że Beskid wygrał łatwo, miło i przyjemnie, ale tylko ten kto był na tym meczu wie jak to wszystko wyglądało. Przez 60 minut Lubomir był Drużyną zdecydowanie lepszą w pierwszej połowie gracze Beskidu dopiero w doliczonym czasie stworzyli sobie pierwszą dogodną sytuacje. Za to Nasza Drużyna nie tylko prowadziła 1:0 ale mogła prowadzić zdecydowanie wyżej. Dobra gra obronna i szybkie kombinacyjne rozgrywanie piłki tak grali wczoraj Nasi Zawodnicy, Beskid nie mógł nic zrobić. Na drugą połowę Lubomir wyszedł tak sama nastawiony i zaraz na początku "Synek" trafił w słupek bramki Beskidu, chwile potem Damian Pazdur wyszedł sam na sam z bramkarzem ale źle opanował piłkę i ta padła łupem bramkarza. W 60min Gracze z Wiśniowej rozgrywali kolejny swój atak Pazdur mija zwodem obrońce Gospodarzy ten wpada w niego i gdy wszyscy myślą że zaraz sędzia przyzna dla nas rzut wolny to gwizdek milczy, Beskid wychodzi z kontrą napastnik próbując uwolnić się z pod opieki Gorczycy podcina Naszemu Zawodnikowi nogi gwizdek dalej milczy, Napastnik gości wychodzi 1 na 1 z Piotrkiem Śmiglą, Nasz Młody obrońca chce odebrać piłkę wślizgiem jednak podcina napastnika Gospodarzy i sędzia jest zmuszony dać mu czerwoną kartkę. Rzut wolny blisko pola karnego Zawodnik Beskidu oddaje wydaję się niegroźny strzał, piłka jednak uderza w mur i rykoszetem wpada do bramki myląc Naszego Bramkarza i od tego momentu mecz zmienia sie o 180 stopni, Nasi Piłkarze grając w 10 pogubili się a Beskid mając przewagę jednego Zawodnika w polu bezlitośnie to wykorzystał i strzelił jeszcze 3 bramki. Szkoda meczu ponieważ przez 60 minut byliśmy Zespołem zdecydowanie lepszym gdyby nie ta czerwona kartka mecz potoczył by się na pewno inaczej. Głowy do góry i walczymy dalej !!!