Porażka z Iskrą po ambitnej walce!!!

W sobotę Nasza Drużyna Seniorów rozegrała mecz 9 kolejki Myślenickiej Klasy A. Przeciwnikiem Naszej Drużyna była Iskra Głogoczów. Do meczu przystąpiliśmy osłabieni brakiem sporej ilości Zawodników i praktycznie mieliśmy tylko "gołą" jedynastke. Mecz rozpoczął się od wspólnego badania sił, groźnie z rzutu wolnego uderzał Michał Latoń, ale Bramkarz Gości obronił ten strzał. Goście jako pierwsi zdobyli bramkę. Napastnik Iskry z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Łukaszem Płachtą. Po straconej bramce obudziliśmy się i zaczęliśmy grać odważniej, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie ruszyliśmy do ataków i zepchnęliśmy Gości do obrony. Między innymi Darek Łacny oddał strzał głową w słupek. 15min po przerwie padło wyrównanie, dobrym podaniem popisał się Mateusz Rokosz, a Michał Latoń wykorzystał sytuację sam na sam. Po bramce dla nas mecz sie wyrównał, ale od 75min zaczęliśmy tracić siły Goście wykorzystali komplet zmiany, a my dzielnie broniliśmy się. Około 80min padła bramka na 2:1 w zamieszaniu pod Naszą bramką wybiliśmy piłkę przed pole karne, jeden z Naszych Zawodników podczas próby wybicia trafił piłką w Darka Łacnego, a ta odbiła się tak nie fortunne, że spadła pod nogę napastnika Gości, który pewnym strzałem zdobył bramkę. W ostatniej minucie meczu w dobrej sytuacji Piotrek Śmigla przeniósł piłkę nad poprzeczką.