remis!!!

Wczoraj na boisku w Sieprawiu Nasza Drużyna tylko zremisowała z rezerwami Karpat 0-0. Po takim meczu ciężko cokolwiek napisać. Nasi zawodnicy stworzyli sobie tyle dogodnych sytuacji aby strzelić bramkę, że można by nimi obdzielić 3 inne mecze. Ciężko znowu pisać o braku szczęścia bo szczęścia można nie mieć w jednym lub dwóch meczach, a Nasz zespół gubi punkty nie dlatego, że jest słabszy od rywali tylko dlatego, że jesteśmy nieskuteczni. Nie będziemy wymieniać wszystkich sytuacji bo była by to najdłuższa relacja w historii strony. Należy się skupić na tym aby piłka zaczęła wpadać do bramki. W końcówce meczu czerwone kartki zobaczyli Sambor i Latoń i to drużyna z Sieprawia z dwoma sytuacjami przez cały mecz mogła jeszcze się cieszyć zwycięstwem lecz na nasze szczęście dobrze w bramce spisywał się Ł. Płachta. Liczymy, ze już w następnym meczu podniesiemy i przypomnimy sobie jak należy strzelać bramki.

Skład: http://lubomirwisniowa.futbolowo.pl/game/322259/karpaty-ii-siepraw-vs-lubomir-wisniowa