Remis z Clavia !! 4 rzuty karne!!!

W minioną sobotę Nasi Seniorzy rozegrali mecz w ramach 7 kolejki A Klasy Myślenickiej. Mecz zakończył się remisem 3:3. Ekipa Lubomiru rozpoczęła dobrze mecz, rozgrywaliśmy pikę i stwarzaliśmy zagrożenie. Pierwsza bramka padła po podaniu Piotrka Dybła do Mateusza Rokosza, który z zimną krwią wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarze. W kolejnej akcji to "Matek" zagrywał do Piotrka a ten w dobrej sytuacji uderzył obok bramki. Kilka minut później w środku pola piłkę przejął Michał Płachta ta trafiła do Piotra Dybła, który po raz kolejny uruchomił Mateusza Rokosza, ten oddał strzał, piłka minęła już bramkarza Gości i zmierzała do pustej bramki jednak tam z linii wybił ja obrońca. Nagle z niczego jeden z Naszych Obrońców sfaulował Zawodnika Gości w polu karnym a rzut karny pewnie zamienił na bramkę Gracz Drużyny Przyjezdnych. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1. Po przerwie dominowała walka głównie w środku pola. Długie podanie Zawodnika Clavi w Nasze pole karne, gdzie przewraca się jeden z Zawodników Gości i sędzia po raz kolejny wskazuje na 11 metr. Piłka po strzale z rzutu karnego wpada do bramki po rękawicy Łukasza Płachty. Przegrywamy 2:1. 10mint po tej akcji w polu karnym Naszych Rywali Darek Łacny zagrywa piłkę do Michał Płachty ten uderza na bramkę przeciwników a piłka trafia w rękę jednego z obrońców decyzja rzut karny. do piłki podchodzi Michał Płachta i piłka po palcach bramkarza wpada do bramki. 2:2. Bramkę na 3:2 straciliśmy po rzucie rożnym i złym kryciu w polu karnym, Gracze Clavi niedługo potem dostali od nas 3 rzut karnym, ale tym razem Łukasz Płachta nie dał się pokonać. Na 5 min przed końcem fantastycznym podaniem za linie obrony popisał się Mateusz Płachta, a Piotrek Dybeł wykorzystał to podanie i wyrównał stan meczu na 3:3.