Sparing z LKS Mordarka

LKS Mordarka 1- 3 (1-2)Lubomir Wiśniowa

Bramki :P. Dybeł, A. Pudlik, Ł. Rokosz

Skład: Ł. Płachta, P.Murzyn (65min. Ma. Płachta), R.Sambor, M.Latoń, A.Pudlik - Ł.Rokosz, M.Łacny, Mi.Płachta, P.Śmigla - P.Dominik(60min. M.Rokosz) - P.Dybeł( 75min D.Łacny)

W dniu 08.08.2015r Nasza Drużyna rozegrała ostatni mecz kontrolny przed startem rozgrywek B klasy. Przeciwnikiem naszych zawodników była drużyna A klasy Limanowskiej LKS Mordarka. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla naszych podopiecznych. Początek spotkania w wykonaniu Lubomira był bardzo niemrawy i nerwowy. Mordarka utrzymywała piłkę głównie na swojej połowie a Nasi zawodnicy nie mogli uspokoić gry w środku pola. Przewaga przeciwników została udokumentowana jedną bramką. Utrata gola poskutkowała na naszych zawodników motywująco i z minuty na mintę grali oni co raz pewniej i odważniej. Po jednym z przechwytów "Gula" zagrał crossową piłkę do Pudlika którą zgrał ja sprytnie głową w pole karne, gdzie pozostawionemu bez opieki Dybłowi pozostało wykończyć akcję. Następne minuty to przewaga Lubomira który starał się juz dłużej utrzymywać przy piłce, kilka strzałów z dystansu oddał Łacny. około 35min Lubomir wykonywał rzut rożny, piłkę na bliższy słupek posłał Latoń, w polu karnym najwyżej wyskoczył Pudlik i mieliśmy 2-1 dla Lubomira i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron nasza drużyna kontynuowała grę z końcówki pierwszej połowy lecz w rozegraniu piłki popełnili kilka błędów , ale czujny w naszej bramce był Ł.Płachta, który popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Po niedokładnym wybiciu piłki przez bramkarza, strzałem z około 35m próbował go zaskoczyć Mi. Płachta ale piłka wylądowała na poprzeczce. Swoje sytuacje miał aktywny po wejściu M. Rokosz ale zabrakło trochę szczęścia. Bramkę na 3-1 zdobył Ł.Rokosz dobijając piłkę pod poprzeczkę z najbliższej odległości. Mecz pod dyktando Naszych zawodników, Mordarka tylko na początku pierwszej połowy utrzymywała się dłużej przy piłce i stwarzała zagrożenie. Gra Lubomira nie była zła, ale nie ustrzegliśmy się prostych błędów z meczu na mecz powinno być tylko lepiej. A już w niedziele o godzinie 16, Lubomir podejmie na boisku w Poznachowicach Dolnych drużynę Sokoła Borzęty. Tydzień wcześniej w pierwszym meczu sparingowym Lubomir pokonał drużynę Stradomki 1-0 po bramce Piotra Dybła.