Wróblowianka pokonana !!!

W meczu 4 kolejki Myślenickiej A Klasy, Nasz Zespół pokonał na wyjeździe Drużynę Wróblowianki Kraków 2:1. Mecz rozpoczęliśmy bez 3 podstawowych Zawodników z poprzedniego meczu. W pojedynku z Drużyną z Krakowa nie mogli wystąpić Marek Łacny, Tomek Załubski i Adrian Pudlik. Mecz rozpoczął się dla Nas dość nerwowo ze sporą ilością strat, ale szybko złapaliśmy odpowiedni rytm i długo utrzymywaliśmy się przy piłce oraz nie dopuszczaliśmy Gospodarzy pod własną bramkę. W 15min po ładnym rozegraniu piłki przez Nasz Zespół, Przemek Dominik zagrał piłkę za linię obrony do wychodzącego na czysta pozycję Piotrka Dybła a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieścił piłkę w bramce. Po zdobyciu gola stwarzaliśmy sporo zagrożenia zwłaszcza z rzutów rożnych, dwa razy blisko szczęścia był Michał Latoń, a za 3 razem po zamieszaniu w polu karnym i dobrym odegraniu piłki przez Mateusza Rokosza do Draka Łacnego ten drugi zdobył bramkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie kontynuowaliśmy Naszą grę około 60min Zawodnik Wróblowianki otrzymał czerwona kartkę za dwie żółte i co dziwnie od tego momentu zaczęły się Nasze kłopoty. Grając jednego Zawodnika więcej wyprowadzaliśmy dużo groźnych kontr, ale nie kończyliśmy ich chociażby strzałem, a Zawodnicy Wróblowianki wykorzystywali to do rozgrywania własnych szybkich ataków, po jednym z nich wywalczyli rzut wolny około 18m przed Naszą bramką. Zawodnik Gospodarzy uderzył bardzo dobrze i nie dał szans Łukaszowi Płachcie na skuteczną interwencję. Gospodarze złapali wiatr w żagle i zaczęli co raz śmielej atakować a po Naszych kontrach dalej nie padały bramki. W końcówce meczu fantastyczną interwencją popisał się Łukasz Płachta i przeniósł piłkę nad poprzeczkę gdy ta zmierzała w okienko jego bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Naszego Zespołu.