Z Gościbia II na remis.

W ostatnią niedzielę Nasza Drużyna podejmowała ekipę Gościbii II Sułkowice. Mecz zakończył się remisem 1-1. O samym meczu ciężko coś napisać ponieważ obie Drużyny stworzyły słabe widowisko. Bardzo mało akcji zarówno z jednej jak i drugiej strony. Lubomir szybko zdobił bramkę, po faulu na Pudliku sędzia odgwizdał rzut wolny z boku pola karnego. Do piłki podszedł Załubski i popisał się kapitalną centrą w pole karne. Piłkę do pustej bramki wbił Łukasz Rokosz. Do przerwy Lubomir schodził prowadząc więc 1-0. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił bardzo mało akcji i słaba gra zarówno z jednej jak i z drugiej strony, Gościbia wyrównała po kontrze z naszego rzutu rożnego. Napastnik Gości wyszedł sam na sam z Łukaszem i posłał pewnie piłkę pod poprzeczkę nie dając szans Naszemu Bramkarzowi. Nasza Drużyna może sie cieszyć ze nie przegrała tego meczu ponieważ zawodnik Gości mając już pustą bramką nie trafił do siatki. Lubomir również miał jeszcze sytuację do wygrania meczu, dwa razy w polu karnym lepiej mógł się zachować Pudlik, a raz za długo z oddaniem strzału zwlekał Kowal. Ogólnie najsłabszy mecz w wykonaniu Naszej drużyny, ale nie ma co się załamywać już w najbliższą sobotę gramy zaległy mecz z Jaworem i jest to doskonała szansa na rehabilitację. Głowy do góry i gramy dalej.