Zwycięstwo w 19 kolejce !!!

W minioną niedzielę Drużyna Naszych Seniorów zdobyła kolejne 3 pkt w walce o Mistrzostwo B klasy. Przeciwnikiem Naszej Ekipy był Jawor Jawornik. Lubomir od początku kontrolował mecz i pewnie pokonał Przeciwników 5:1. W 15min kapitalnie do akcji ofensywnej podłączył się Michał Latoń, który minął 3 rywali i prostopadle podał do Mateusza Rokosza, który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. 10 minut później bokiem podciągnął Tomek Załubski dośrodkował w pole karne na nogę Michała Płachty ten przyjął piłkę i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Gospodarze po raz pierwszy zaatakowali nas w 30 minucie i od razu zdobyli bramkę. Dobrze wyprowadzona kontra i strzał za pola karnego, piłka odbiła się jeszcze przed interweniującym Łukaszem Płachtą i wpadła do bramki. W końcówce pierwszej połowy Lubomir wykonywał rzut rożny, kapitalna centrę Marka Łacnego na bramkę zamienił Michał Latoń. Do przerwy wynik 3:1. W Drugiej połowie Lubomir dołożył jeszcze dwie bramki. Najpierw po przejęciu piłki przez Adriana Pudlika sam na sam z bramkarzem wyszedł Bartek Kowal i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Następnie po zagraniu od Bartka Kowala, bramkarz Gospodarzy źle obliczył tor lotu piłki I "Matkowi" pozostało skierować piłkę do pustej bramki.Cieszą kolejne 3 pkt zdobyte przez Nasz Zespół, do końca sezonu postało już tylko 3 kolejki walka o awans cały czas trwa.