Zwycięstwo w Derbach !!!!

W meczu 20 kolejki Drużyna Lubomiru Wiśniowa pokonała Grodzisko Raciechowice 3:1. Mecz rozpoczął się od wspólnego badania sił przez obie Drużyny. Stawką meczu było pozostanie w walce o awans do A klasy. Z czasem jednak Drużyna z Wiśniowej zaczynała przejmować kontrolę na boisku i tak po jednej z akcji oskrzydlających gdzie Dominik Gorczyca wrzucił piłkę w pole karne na głowę Mateusza Rokosza a ten kapitalnie zgrał piłkę do Piotrka Dybła, który nie dał szans bramkarzowi 1:0. Chwilę później powinno być 2:0 dla Naszej Drużyn przed polem karnym Michał Płachta ograł "ruletą" 3 Zawodników Raciechowic jednak jego strzał odbił bramkarz Grodziska. Do przerwy prowadziliśmy 1:0. Po przerwie Grodzisko wykonywało rzut wolny daleko od Naszej bramki. Zawodnik Gości wrzucił piłkę w pole karne a ta po zamieszaniu spadła pod nogi niepilnowanego Gracza z Raciechowic, który precyzyjnym strzałem nie dał szans na interwencje Naszemu Bramkarzowi 1:1. Zawodnicy z Wiśniowej dążyli do zdobycia drugiej bramki, która przyszła w najmniej oczekiwanym momencie. Rzut wolny z okolic połowy boiska wykonywał Michał Latoń, zagrał jednak za mocną piłkę do Naszych napastników, gdy wydawało się, że piłka znajdzie sie prosto w rękach bramkarza ku zdziwieniu wszystkich piłka odbijając sie od murawy przelobowała Bramkarza Gości 2:1. Po drugiej bramce dla nas mecz sie otworzył za równo jedna jak i druga Drużyna próbowała zdobyć kolejne bramki. Najlepszą sytuację miał Lubomir, piłkę na połowie rywali przyjął Mateusz Rokosz i bez namysłu ograł ostatniego obrońcę i ruszył sam na sam z bramkarzem, piłka po strzale Naszego Zawodnika wylądowała jednak na słupku, tak samo jak dobitka Piotrka Dybła. Na 5min przed końcem Lubomir dopiął swego, wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Paweł Bajer ładnie utrzymał sie przy piłce i dośrodkował w pole karne, gdzie Bramkarza pokonał Damian Pazdur 3:1. W końcówce meczu Nasz Bramkarz Łukasz Płachta wybronił jeszcze sytuacje sam na sam z napastnikiem Gości i mecz zakończył sie Naszą wygraną 3:1!!! Dziękujemy wszystkim Kibicom za wspieranie nas przez cały mecz, jak również Prezesom i Działaczom Naszego Zespołu jak i Drużyny Raciechowic. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 w Stróży rozegramy mecz o awans do A klasy z LKS Trzebunia liczymy na Wasze wsparcie !!!