Zwycięstwo w Dobczycach!!!

W minioną sobotę w Dobczycach Nasza Drużyna rozegrała kolejny mecz ligowy o Mistrzostwo B-klasy. Przeciwnikiem Naszej Drużyny była Raba II Dobczyce. W pierwszej połowie Naszym Zawodnikom ciężko było dojść do sytuacji strzeleckich, Zespół z Dobczyc cofnął się bardzo głęboko i bronił cała Drużyną. Gracze Lubomiru nie bardzo mogli znaleźć sposób na strzelenie bramki. Na szczęści dla Naszych Zawodników Piłkarze Raby wyręczyli Naszych i sami strzelili sobie gola. Płachta Michał zagrał piłkę za linię obrony do Piotrka Dybła ten próbował ją zgrać klatką piersiową do jednego z kolegów jednak we wszystko wmieszał sie obrońca Gości i wydawało się, że zażegna niebezpieczeństwo. Jednak wybita przez niego piłka trafiła w twarz jednego z kolegów z Drużyny i odbiła się tak niefortunnie, że wpadał do bramki. Do przerwy 1:0. Po przerwie gra nie uległa wielkiej zmianie, Gracze Lubomiru dalej nie mieli pomysłu na rozegranie akcji. Przy drugim golu błąd popełnił bramkarz Raby, który źle obliczył tor lotu piłki i minął się z centrą Łukasza Rokosza a Piotrek Dybeł dopełnił formalności i umieścił piłkę w siatce. Bramkę na 3-0 strzelił Bartek Kowal, który wykorzystał sytuację sam na sam po prostopadłym podaniu od Łukasza Rokosza. Cieszą 3 punkty i fakt, że nie straciliśmy bramki, już w niedziele jednak będziemy musieli zagrać znacznie lepiej ponieważ w Tokarni podejmiemy lidera Myślenickiej B-klasy Zespół Beskidu Tokarnia. Dziękujemy Kibicom za liczne stawienie się na meczu i liczymy że w niedzielę znowu nam pomożecie :)

Szczegóły meczu: