Zwycięstwo z Cyrhlą !!!

Kolejne 3 pkt do swojego konta dopisali w poprzedniej kolejce Nasi Seniorzy. Pojedynek z Cyrhlą zakończył się wynikiem 3:2 dla Naszej Drużyny, pomimo złego rozpoczęcia meczu Nasi Zawodnicy z przebiegu całego meczu byli Zespołem lepszym. Już w pierwszej minucie po serii błędów Naszych Zawodników, Gracze z Krzczonowa wyszli na prowadzenie. Stracona bramka podrażniła tylko Naszych Zawodników i w 15min było już 1-1, rzut karny dla Naszego Zespołu wykorzystał Michał Latoń, w 20 minucie groźnie wyglądającej kontuzji doznał Daniel Cienkosz jednak jak sie okazało na badaniach po meczu uraz nie jest tak groźny jak podejrzewano. W tym momencie już życzymy Danielowi szybkiego powrotu na boisko.W 30 minucie było już 2:1 dla Naszej Drużyny, najlepiej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Piotrek Dybeł i oddał strzał z powietrza a piłka znalazła sie w bramce. Do przerwy Nas Zespołu miał jeszcze co najmniej 3 dogodne sytuacje ale nie udało nam się ich wykorzystać. Po przerwie walka toczyła sie głównie w środku pola Nasi Zawodnicy atakowali ale bardzo dobrze bronił bramkarz Cyrhli. Zawodnicy przyjezdni nastawieni na kontry w 70 minucie zdobyli bramkę wyrównującą. Lubomir po straconej bramce chciał szybko wrócić na prowadzenie i na 10 minut przed końcem Mateusz Rokosz wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.