Zwycięstwo z Karpatami !!!

W sobotę pewne zwycięstwo 7:2 nad Drużyną Karpat II Siepraw odnieśli Nasi Seniorzy. Po mimo okrojonego składu Nasi Zawodnicy od początku ruszyli do ataków lecz jako pierwsi do siatki trafili Goście. Rzut wolny około połowy boiska, Zawodnik Karpat wrzuca piłkę ta zostaje wybita przez Naszych Obrońców i nagle gwizdek i decyzja sędziego rzut karny dla Sieprawia. Zawodnik Karpat pewnie wykonał "jedynastkę" i przegrywaliśmy 1:0. Prowadzenie i radość Gości nie trwało jednak długo bo już po 5 minutach w środku pola piłkę przejął Łukasz Rokosz zagrał prostopadle do swojego brata, a "Matek" pewnie wykorzystał sytuację sam na sam 1:1!!! Następna bramka dla nas padła po strzale Marka Łacnego, który wykorzystał bardzo dobre podanie Tomka Załubskiego, wyprzedził na przed polu bramkarza i strzałem z pierwszej piłki zdobył bramkę 2:1. Kilka minut później rzut rożny wykonywał Łacny, dobrze bita piłka w pole karne najwyżej wyskakuje do niej Łukasz Rokosz i mamy 3:1. na 5 minut przed końcem pierwszej połowy faulowany w polu karnym był Michał Płachta, sam poszkodowany podszedł do rzutu karnego i pewnie zamienił go na bramkę do przerwy 4:1. Po przerwie gracze Lubomiru nie chcieli zmieniać swojej gry lecz znowu na początku połowy stracili bramkę. Po rzucie rożnym dla gości i ogromnym zamieszaniu w polu karnym Gracz Karpat wepchnął piłkę do bramki. chwilę później Lubomir jednak znowu zdobywa bramkę, Dominik Gorczyca dalekim wrzutem z autu wypuścił Michała Płachtę sam na sam z bramkarzem, ten podciągnął z piłką parę metrów i pewnie wykorzystał tą sytuację 5:2. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, sam na sam z bramkarzem wyszedł Mateusz Rokosz ograł Zawodnika Sieprawia i dograł piłkę do pustej bramki "Synkowi", który pewnie umieścił piłkę w siatce 6:2. Ostatnią bramkę dla Naszej Drużyny zdobył Mateusz Rokosz po bardzo dobrym prostopadłym podaniu od Michała Płachty, "Matek" wyszedł sam na sam z bramkarzem i skierował piłkę do siatki 7:2. Nasi Zawodnicy w tym meczu stworzyli sobie bardzo dużo dogodnych sytuacji, Gracze Karpat tylko sporadycznie byli wstanie zagrozić Naszej bramce. Cieszy dobra gra i kolejne 3 pkt, a już we środę w Polance rozegrany zostanie przełożony mecz z Drużyną Stawu Planka, na który już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy. Mecz odbędzie się o godzinie 18 w Polance. Dziękujemy za doping i liczne przyjście Naszych Kibiców na mecz i liczymy na wsparcie również w następnym meczu :) .