Wygrana z Rudnikiem !!!

W meczu 14 kolejki A klasy Myślenickiej Drużyna Naszych Seniorów pewnie pokonała Drużynę LKS Rudniki II 5:1. Od samego początku meczu zarysowała się przewaga Naszego Zespołu w 10 minucie prowadzenie Naszej Drużynie dał Marek Łacny, który wykorzystał podanie Adriana Pudlika i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Lubomir dalej atakował i stwarzał sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki. Na 2:0 podwyższył Pudlik po podaniu Piotrka Dybła. W samej końcówce pierwszej połowy Goście zdobyli bramkę kontaktową. Druga połowa zaczęła się od ataków Naszych Zawodników na 3:1 znowu uderzeniem głowa po podaniu Dybła podwyższył Pudlik. A kolejne bramki strzelali Darek Łacny oraz Piotrek Dybeł. Pewna wygrana i ważne punkty dla Naszego Zespołu. Już jutro ostatni mecz tej rundy z Drużyną Sępa Droginia.