22 kolejka!!! Misja Awans!!!

Hej !!! dziś bardziej osobiście. To ja Michał Płachta. Trener Grup młodzieżowych i ten gość co biega w środku pomocy na boisku w LUBOMIRZE!!! Lecz nie pisze tego tylko w swojej osobie, ale w Imieniu Całej Naszej Drużyny. Ta zapowiedź meczu nie będzie typowa, bo i mecz nie jest typowy. W najbliższą sobotę gramy mecz jak pewnie setki innych Drużyn, ale dla Nas to nie będzie zwykłe spotkanie. Zagramy o awans, o coś czego w Wiśniowej jeszcze nie było. Zagramy o A Klasę. Niektórzy powiedzą co to A Klasa? Mogą się chwalić i prosić o wsparcie Zawodnicy co grają o IV Ligę. I owszem masz rację, ale zapytam co Ty zrobiłeś przez te dwa lata gdy my z C Klasy wywalczyliśmy spotkanie o awans do A ? Może nie jesteśmy najlepsi na świecie, ale wiemy po co trenowaliśmy. Tylko My, Trener, Prezesi a także Nasi Kibice wiemy ile Nas kosztowało to aby w tą sobotę zagrać o A Klasę!!! Także jeśli jesteś z Wiśniowej lub z każdego innego miejsca ale Nasz Klub nie jest Ci obcy to Zapraszamy i prosimy o wsparcie już w sobotę o godzinie 18, na boisku w Raciechowicach, gdzie zmierzymy się z Drużyną Gościbii II Sułkowice. Jeżeli wygramy to awans mamy w kieszeni. Myślę, że Każdy z Zawodników podpisze się pod postem, ponieważ potrzebujemy Waszego Wsparcia a ja zacznę od Siebie. Do zobaczenia w sobotę!!!!!!!

Do boju Lubomir !!!!!!